پنجره دوجداره ویتانوا

زیبایی-درب-ورودی-

7 ایده تزئین درب ورودی

7 ایده تزئین درب ورودی

با استفاده  7 ایده تزئین درب ورودی  می‌توانید ظاهری جذاب برای ورودی خانه خود ساخته و مهمان‌هایتان را شگفت زده کنید.

درب ورودی اولین عنصری است که هرکسی هنگام ورود به خانه با آن روبرو می‌شود. درب ورودی مثل مقدمه یک کتاب، پیش نمایشی از خانه شما به مهمانان ارائه می‌کند. درب ورودی به نوعی حس و حال خانه شما را به افراد دیگر منتقل می‌کند. با تزئین درب ورودی می‌توانید احساس ورود به یک فضای گرم و دل‌نشین و دنج را در افراد دیگر ایجاد کنید.

رنگ های روشن، صندلی ها، نورپردازی فضای باز و استفاده از گل و گیاه می‌تواند به شما در ساخت فضایی دوستانه کمک کند. با رعایت چند نکته ساده می‌توانید یک ورودی جذاب برای خانه‌تان بسازید. ما در این مقاله 7 راهکار عالی برای تزئین درب ورودی تهیه کرده ایم. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

 

تزئین درب ورودی
تزئین درب ورودی

 

1- شماره خانه برای زیبایی درب ورودی

شماره یا پلاک خانه یکی از ساده‌ترین راه‌های تزئین درب ورودی است. اکثر افراد از این روش غافل هستند. یک محل مناسب برای نصب شماره خانه انتخاب کنید. محل نصب باید ارتفاع مناسبی داشته باشد. دیوار زیر ایوان یا طاق خانه می‌تواند گزینه خوبی باشد. استفاده از یک رنگ جذاب و حروف برجسته با فونتی خاص، جلوه زیبایی به ورودی خانه شما می‌دهد.

2- وسائل تزئینی 

قبل از اینکه به خرید بروید، ابتدا خانه خود را خوب بگردید. شاید وسائل تزئینی مورد نیاز را از قبل داشته باشید. با استفاده از یک سبد چوبی کوچک، یک پایه تزئینی گل و گیاه یا یک فانوس کوچک همگی وسایل مناسبی برای تزئین درب ورود هستند.

3-درب ورودی

هنگام تزئین درب ورودی از خود درب غافل نشوید. جنس درب، رنگ و بافت درب هم می‌تواند تاثیر زیادی بر جذابیت و دکوراسیون درب بگذارد. یک رنگ جذاب و شیک برای درب خود انتخاب کند. بافت درب هم می‌تواند بسیار جالب باشد. اگر بافت درب شما ساده و سطح صافی است، با محصولات چوبی سعی کنید ظاهر جدیدی برای درب درست کنید.

 

 

درب ورودی
درب ورودی

 

4-نشیمن

مکانی برای نشستن، گپ زدن و مطالعه کردن در بیرون خانه ایجاد کنید. با استفاده از یک نیمکت چوبی و چند بالش، محل مناسبی خواهید داشت.

5-نورپردازی

نورپردازی در فضای باز جذابیت محیط خارجی خانه را به شدت افزایش می‌دهد. با استفاده از سیستم‌های هوشمند، از روشنایی خودکار بهره بگیرید. به کمک این سیستم‌ها، به‌محض تاریک شدن هوا، چراغ‌ها روشن می‌شوند.

6-پادری

پادری مزایای زیادی دارد. مثلا در هنگام باران، مهمانان قبل از ورود به خانه کفش‌های خود را روی پادری تمیز می‌کنند. همچنین پادری جذابیت زیادی دارد و درب ورودی را از یکنواختگی خارج می‌کند.

7-سخت‌افزار را تغییر دهید

یکی از موارد مهم، سخت‌افزارهای درب است. وسایلی مثل دستگیره، اهرم و قفل درب، نقش مهمی در ظاهر درب ورودی دارد. از مدل‌های جدید و مدرن برای درب ورودی خود استفاده کنید.

https://www.bhg.com/home-improvement/door/exterior/styling-ideas-for-your-front-door-281474979494898

 

 

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میتونم کمکتون کنم؟