پنجره دوجداره ویتانوا

طراحی پنجره دوجداره

طراحی پنجره دوجداره upvc مناسب ساختمان

طراحی پنجره های دوجداره  upvc

یکی از مهم ترین اِلِمان های زیبایی در هر ساختمانی ، طرح و نوع پنجره های آن است که علاوه بر کارایی که در ساختمان دارد، بر طراحی نمای بیرونی و درونی نیز نقش زیادی دارد. طراحی پنجره دوجداره تاثیر بسیار چشمگیری در یک ساختمان دارد که با هر سبک معماری و طراحی ساختمانی همخوانی داشته و با داشتن طرح های بسیار متنوع، مناسب هر سلیقه و هر معیاری است.

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره طراحی پنجره های دوجداره upvc بیشتر بدانید.

طراحی پنجره دوجداره

چرا نیاز به طراحی استاندارد پنجره دوجداره است؟

طراحی پنجره دوجداره باید از استاندارد های لازم نیز برخوردار باشد و علاوه بر زیبایی، کارا، با دوام، و در چارچوب استاندارد های ساختمان سازی باشد.

منظور از استاندارد پنجره دوجداره ، طرح و شکل هندسی آن ، رنگ و طرح پروفیل آن ، ابعاد پنجره ، و حتی کیفیت و کارایی پنجره است.

طراحی پنجره دوجداره

نقش طراحی پنجره دوجداره در نمای ساختمان

بخش مهمی از ساختمان شامل نمای بیرونی است که هر معمار و ساختمان سازی باید به آن توجه داشته باشید . پنجره از هر نوعی که باشد باید طراحی استانداردی داشته باشد تا در نمای خارجی ساختمان تاثیر مثبت بگذارد.

پنجره ها یکی از اصلی ترین و چشمگیر ترین اِلِمان ها در شکل و نمای ساختمان ها هستند. اگر به یک ساختمان نگاه کنید، از اولین مواردی که به چشمتان می آید پنجره ها و دکوراسیون و شمایل آن ها هستند.

طراحی پنجره دوجداره

نداشتن نظم در پنجره های یک ساختمان به خوبی جلب توجه می کند و قابل مشاهده است.

دکوراسیون شهری به همین نظم ساختمان ها و داشتن نمای بصری آن ها بستگی دارد.

بنابراین :

  • در انتخاب طرح پنجره دوجداره یا هر نوع پنجره دیگری ، باید بافت شهری را در نظر بگیرید، و پنجره ای که سبب بهم خوردن نظم ساختمان و از بین رفتن یکپارچگی ساختمان شود تهیه نکنید.
  • داشتن طراحی استاندارد هم از جهت بافت شهری مورد اهمیت است و هم زیبایی هر ساختمان به تنهایی.

طراحی پنجره دوجداره

طراحی پنجره دوجداره
پنجره نامناسب که سبب نازیبایی فضای شهری می شود

 

نقش طراحی پنجره دوجداره در کاربری پنجره

پنجره های دوجداره با تنوع بسیار زیادی که در طرح و شکل هندسی، رنگ ، و انواع بازشو ها دارند به راحتی با هر سلیقه ای قابل تهیه هستند. اما باید توجه کنید که مناسب ترین طرح پنجره چه از نظر شکل هندسی و رنگ بندی ، چه از نظر بازشو را انتخاب کنید، تا هم با دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد و هم از نظر کاربردی مناسب باشد.

طراحی پنجره دوجداره

برای مثال، فرض کنید که قصد نصب پنجره ای دو حالته برای آشپزخانه را دارید در حالی فضای مناسب آن را ندارید و لباسشویی یا سینک جلوی بازشدن کامل لنگه را میگیرند. در چنین شرایطی این پنجره از نظر طراحی کاربردی مناسب را ندارد.

هر شرکت ارائه دهنده خدمات درب و پنجره یو پی وی سی باید مشاوره های لازم را برای خرید پنجره دوجداره با طراحی استاندارد را به مشتریان بدهد، و کارشناسان در این باره نظر دهند.

این مورد در مورد هزینه ها نیز صدق می کند و شرکت باید پنجره با طرحی را برای شما در نظر بگیرد که از نظر هزینه ای نیز مقرون به صرفه باشد.

مثلا اگر در فضایی پنجره ای تک حالته از نظر عایق بندی کفایت می کند، نیازی به تهیه پنجره دو حالته نیست و فروشندگان باید این امر را نیز رعایت کنند.

طراحی پنجره دوجداره

شرکت بازرگانی تولیدی عبیدی ، با سالهای سال تجربه در زمینه انواع خدمات درب و پنجره upvc ، با بالاترین کیفیت پنجره های دوجداره، با طراحی و ساخت استاندارد در خدمت شماست.

طراحی پنجره دوجداره مناسب با ساختمان و فضای شما فقط با پروفیل های اصل و با کیفیت با برندهای نامی انجام میگیرد و تمامی این پروفیل ها دارای ضمانت اصلی برند سازنده هستند.

برای طراحی پنجره دوجداره مناسب با ساختمان خود در کرج و تهران ، با بازرگانی تولیدی عبیدی تماس حاصل فرمایید.

 

تلفن ثابت :

02636591670-71

02634239671

تلفن همراه :

09120909547

09120909548

 

به طور کلی ، آنچه که باید در طراحی یک پنجره دوجداره رعایت شود، شامل موارد زیر است :

  • زیبایی پنجره چه از نظر نمای داخلی و دکوراسیون داخل، و چه از نظر نمای بیرونی و فضای شهری باید در نظر گرفته شود.
  • پنجره باید کارایی آسان داشته باشد و مناسب با فضا طراحی شود.
  • استاندارد های لازمه درب و پنجره در طراحی آن رعایت شود.
  • دارای دوام، طول عمر و کیفیت باشد.
  • طراحی باید به صورتی باشد که هزینه های مشتری را بالا نبرده، و قیمتی ایده آل با طراحی مناسب و اصولی داشته باشد.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میتونم کمکتون کنم؟